Hakkımızda

TEMA FUARCILIK A.Ş.

Tema Fuarcılık A.Ş. uzun yıllardır fuarcılık sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük pet fuarı olan Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuarları Fuarı “Pet İzmir” tarafımızca 7 yıldır düzenlenmektedir.

Türkiye’nin en büyük pet fuarını düzenleyerek katılımcı firmaların dünya pet sektörü ile entegre olmasını sağlıyoruz. Uluslararası nitelikte düzenlenen Pet İzmir Fuarı ile birlikte sektördeki firmaların ihracat hedeflerine en kısa sürede ulaşabilmesine imkan sağlıyoruz.

Ayrıca, Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de 3 yıldır düzenlenen Hive Furniture Show – Uluslararası Dubai Mobilya Fuarı’nın organizasyonunda önemli bir rol oynuyoruz. Bu fuar ile de Türk mobilya sektörünün uluslararası piyasalara açılma fırsatı elde etmelerini sağlıyoruz.

Organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Pet İzmir 2024

8. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı

Avrasya bölgesinde düzenlenen en büyük pet fuarı olan 8. ULUSLARARASI PET İZMİR 2024 FUARI her yıl büyüyerek pet sektörünün merkezi haline gelmiştir. Pet İzmir Fuarı, katılımcı firmaların dünya pet sektörüne entegre olmasına her yıl köprü olmaktadır.

Ana Sponsor

Düzenleneceği Yer

Resmi Hava Yolu

Destekleyenler

Tema Fuarcılık A.Ş.